Exercices français en ligne- Online French exercises

Pour compléter nos cours de français, Accent Français propose des exercices de français en ligne gratuits complémentaires

Sunum Turc Accent Francais-Montpellier-France

 
 
ACCENT FRANÇAIS,Güney Fransa’da sunduğu kaliteli hizmetler ve içerisinde bulunduğu sıcak ortam sayesinde dil eğitiminizin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için ideal bir kurum!
 
Aşağıda Accent Français’deki Fransızca dil kurslarıyla ilgili olarak gerekli kısa ve öz bilgilere ulaşabilirsiniz:
 
Accent Français’e Hoşgeldiniz!
 
Fransızca konuşmayı öğrenmek veya sahip olduğunuz Fransızca dil düzeyinizi geliştirmek ve Fransa kültürünü daha yakından tanımak istiyorsanız;Accent Français sizlere bir haftadan dilediğiniz aya kadar her yaşa ve seviyeye uygun dil kursları sunuyor.
Fransa’da ve diğer ülkelerdeki birçok kurum tarafından resmi olarak tanınan etkili bir dil eğitimini garanti ediyoruz.
Çalışanlarımızın sizlere daima kalite hizmet vereceğinin ve sürekli olarak sıcak ve yüzyüze bir iletişimle karşılanacağınızın garantisini veriyoruz.
 
Accent Français,Montpellier şehrinin merkezinde olup;çok kolay bir yol üzerinde,ünlü ‘La Comédie’ Meydanı ile istasyon(otobüs,tramway ve tren) arasında yer almaktadır.
Kurumumuz,üzerinde kafelerin,restoranların,butiklerin,sinemaların ve kütüphanelerin toplandığı ve sadece yayalara ayrılmış olan tarihi ve merkezi bir yol üzerinde bulunmaktadır.
Kurumumuza ait olan 19.yy’dan kalma tarihi bina içerisinde,sağlam ve kolay bir giriş(asansör,içhat),öğrencilerin diledikleri gibi yararlanabilecekleri multi medya donanımlı 10 adet geniş ve aydınlık sınıfla birlikte; ücretsiz internete giriş olanağı ve kitaplı bir çalışma salonu bulunmaktadır.
 
Tüm bir sene boyunca 55 farklı ülkeden gelen farklı öğrencileri kabul etmekteyiz;bu yüzden onlarla iletişim kurmaktan çekinmeyin ve fotoğraf galerimize bir göz atın…
 
Kurslar,Barınma Olanakları ve Aktiviteler
 
 
Kurslar için,seviyenize ve özel gereksinimlerinize uygun geniş bir seçim yelpazesi sunmaktayız.Her pazartesi başlayabilir ve kalacağınız süreye göre,ders sürelerini ayarlayabilir ve mevcut formüllerden birini seçebilirsiniz.
3 kişiden 8 kişiye kadar değişen ve en fazla 10 kişiden oluşan küçük gruplarla öğretimi garanti ediyoruz:Bu durumun,yabancı dil öğreniminde her öğrencinin kendini kolayca ifade edebilmesi ve ilerleyebilmesi açısından önemli bir gereklilik olduğuna inanıyoruz.Kurumumuzdaki tüm öğretmenler,anadili Fransızca olan üniversite mezunu kişiler olup;diğer ülkelerde de Fransızca öğretimine katkıda bulunarak gerekli deneyimi elde etmiş kişilerdir.
Onların coşkusu ve sahip olduğumuz benzersiz iletişim metodları ,sizlere sıcak ve rahat bir ortamda kısa sürede ilerleme olanağına izin verecektir.
 
Sizlere aile yanında kalmadan,stüdyo tipi evlere kadar birçok barınma olanağı sunmaktayız.Söz konusu aileler,kurumumuzun Barınma Hizmetleri ile ilgili departmanı tarafından büyük bir özenle seçilmiş olup,sık sık kontrolleri yapılmaktadır.(Kalite esas olup,ailelerin yıllık ziyaretleri yapılmakta ve öğrencilerin aileler hakkındaki yorumları dikkate alınmaktadır.)
 
Her hafta başında sizler için düzenlenen aktivitelerin ve gezilerin programını alabilirsiniz.(rehber eşliğinde yapılan geziler,peynir ve şarap tadım turları,çeşitli spor aktiviteleri,restoranda yenen yemekler,müzikli geceler…vb.)Kurumumuzun animatörü sizlere her aktivite sırasında eşlik etmekte ve turistik sorularınızın tümünü cevaplamaktadır.
 
Montpellier
 
 
Güney Şehri,Yılın 300 gününü güneşli geçiren bir şehir olan Montpellier(260.000 nüfuslu)sayısız kafenin yer aldığı trafiğe kapalı meydanlarda,güneş ışığı altında taraçalarda oturarak keyif yapmanıza olanak tanırken,Akdeniz’in dinginliğini içinizde hissetmenizi sağlar ve sokaklarda canlı müzik yapan müzisyenler ise;ortaçağı anımsatan dar sokaklara ve meydanlara hareket katarlar.
60.000 Öğrencili bir Şehir,Montpellier bir öğrenci ve kültür şehri olmakla birlikte,hayat pahalılığı açısından da Fransa’nın bir çok büyük kentinden daha uygun fiyatlı bir yerdir.
Kültür ve Eğlence Şehri,Kafeler,restoranlar,müzeler,operalar:dinlenme ve eğlenme olanaklarının eksik olmadığı bir şehirdir.Akdeniz’in plajlarına 15 dakikalık bir mesafede bulunan bu şehir,yakınlarda bulunan nehirler ve dağlar sayesinde hem sportif faaliyetlere hem de tatlı tembellikler yapmaya elverişli bi yerdir.
Keşfedilesi bir Bölge,Çevre ülkelerdeki köyler ve dağlar,gezmeyi sevenleri,doğa aşıklarını ve iyi şaraba meraklı insanları kendine çekmektedir.Akdeniz kıyıları ise;geleneksel limanları,turna kuşlarını ve boğalarıyla ünlü Camargue’ı da içine alan ince kumlu upuzun plajlarıyla sizleri bekliyor.
 
Genel Bilgiler
 
 
Minimum Yaş:17
1 Ders Saati:45 dakika
Kurslara kayıt olabilmek için gerekli minimum süre:1 hafta
Kurslara kayıt yaptırırken seçilebilecek maksimum süre:37 hafta(9 ay)
Seviyeler:Tamamen yeni başlayanlardan ,en iyi seviyeye kadar her seviyede kurs
Öğrenci Sayısı:Maksimum 10 Öğrenci,sınıf başına ortalama 6 ila 8 öğrenci
Özel Dersler:1 öğrenci ile 1 öğretmen
Kursların Başlangıcı:Her pazartesi
Yeni başlayanlar için kursa başlama:Her ayın ilk pazartesisi
Avrupa Standartlarında Sertifika(CECR):Kurs sonunda verdiğimiz yetişme dönemi sertifikası,devam ettiğiniz kursun türünü,kurs süresini ve Avrupa standartlarındaki Fransızca seviyenizi gösterir.
Sınavlar: İsteyenleri DELF,DALF,TEF ve CCIP(Ticaret Odası) gibi sınavlara hazırlıyoruz.Accent Français,TEF sınavının merkezidir.
Aktiviteler:Aktivitelerin ve gezilerin haftalık programı,Accent Français’nin animatörü tarafından öğrencilere bildirilir.
 
Kurs Türleri:
 
 
Accent Français,beklentilerinize uyan en ideal kursu seçebilmeniz için,sizlere dildeki amaçlarınıza,seviyenize ve tercih ettiğiniz süreye bağlı olarak çok çeşitli kurslar sunmaktadır.
 
Standart Kurs(20 Ders)
Yoğun Kurs(25 Ders)
Akademik Kurs(20 Ders)
Standart Kurs Artı 1(20 Ders+4 Özel Ders)
Standart Kurs Artı 2(20 Ders+10 Özel Ders)
DELF,DALF ve Ticari Fransızcaya Hazırlama
Özel Kurslar(20,30 Ders)
İleri Yaştakiler için Yetiştirme(15 Ders+Aktiviteler+Geziler)
PLF Yetiştirme-Mesleki Fransızca(20 Ders+Aktiviteler+Geziler)
TEF Yetiştirme(20 Ders)
 
Barınma Türleri:
 
 
Her insanın ihtiyaçları farklıdır:Doğru bir kalma yerinin anahtarı,her şeyden önce sizin beklentileriniz ve özel isteklerinizle uyum sağlayan yerde saklıdır.Bu yüzden sizlere,her bütçeye ve beğeniye uygun olarak;geniş barınma seçenekleri sunuyoruz.Kurumumuzun Barınma Hizmetleri ile ilgili departmanı,kalma sürenizden önce ve kaldığınız süre boyunca tüm isteklerinizi  büyük bir memnuniyetle yerine getirecektir.
 
-aile yanında konaklama (kahvaltı ile beraber veya yarım pansiyon)
-bir apartman sakininin yanında konaklama(kahvaltı ile beraber veya mutfağı ortak kullanma)
-lüks bir konutta stüdyo tipi evde konaklama
-öğrenci konutlarında stüdyoda konaklama (sadece yaz mevsiminde)
-üniversite kampüsünde bir odada konaklama(sadece yaz mevsiminde)
-her türden oteller
 
Neden Accent Français?
 
 
-Montpellier’nin tam merkezinde olmasından dolayı coğrafi konumunun son derece ideal olması.
-Binanın konforlu olması(donanımlı sınıflar,çalışma odası,mutfak…vb.)
-Hizmetler(internete giriş,öğrenci kartı,turizm köşesi,…vb.)
-Diploma sahibi dinamik öğretmenler tarafından gerçekleştirilen Avrupa Kadrosuna (le Cadreé Européen-CECR)kayıtlı bir eğitim sisteminin var olması.
-Temelde konuşmayı hedefleyen küçük çalışma gruplarıyla ders işlemenin garantisini veriyor olması(3 ila 8 kişi)
-Her zaman hazırda olan ve ilgili bir çalışma kadrosuyla,yüksek kaliteli müşteri hizmetine sahip olması(barınma hizmeti,eğitimle ilgili tüm sorular,eğlence hizmeti)
-Barınma konusunda,her beğeniye uygun olarak hazırlanmış geniş bir seçim yelpazesi sunması.
-Güven belgelerine ve kalite referanslarına sahip bir kurum olması.
-3 haftadan sonra gitgide azalan uygun kurs fiyatlarına sahip olması.Uzun süreli kurslar için özel fiyatlar uygulanması.2 kişi birden kayıt yaptırdığınız durumlarda indirim uygulanması.
-Tüm bir yıl boyunca aktivitelerin ve gezilerin olması.
-Boş zamanlarınızı değerlendirebilmeniz ve sizlere gerekli önerilerde bulunabilmesi açısından bir animatöre sahip olması.
 
Ama Özellikle:
 
Başarıyı ve verdiğimiz eğitimin sağlamlığını beraberinde getiren eşsiz bir atmosfere sahip olması
Partager cet article
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :